Ana Sayfa Site Haritasi English


TİCARET GRUBU

Toprak Dış Ticaret

Toprak Dış Ticaret Topluluğun Sanayi kuruluşlarınca üretilen ürünlerin dış pazarlarda tanıtımına ve satışına yönelik faaliyetlerini südürmektedir.

Dünyamızda; tüm ürün gruplarında üretimin talebin üzerinde olması nedeniyle daha da öne çıkan "Müşteri Mutluluğu" Toprak Dış Ticaret'in çalışmalarında temel amaç olarak belirlenmiştir.

Pazarlama ve satış stratejilerinin yukarıda belirtilen amaca yönelik olarak hazırlandığı yurtdışı faaliyetlerinde; alıcıya mümkün olduğunca yakın olmak, pazarın gelişimini, taleplerini en kısa sürede yerine getirebilmek her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Belirlenen stratejileri uygulamada çok büyük sorumluluklar üstlenen ve halen Toprak Dış Ticaret yönetiminde faaliyetlerini halen sürdürmekte olan;

TOPRAK DEUTSCHLAND GmbH
TOPRAVIT LTD.ENGLAND
TOPRAK FRANCE SARL
TOPRAK S.p.z.o.o POLSKA
TOPRAK America Inc. Usa

Gibi yurtdışı satış ve pazarlama şirketlerinin sayısının duyulan gereksinim ölçüsünde giderek daha da arttırılması öngörülmektedir.

Dış Ticaret'in; Topluluk ürünlerinin dış satımında Gruba sağladığı katkıların dışında, Türk sanayii'nin yurtdışındaki tanıtımını da bir misyon olarak taşımanın sorumluluğunu ve bilincini taşımakta olduğunu vurgulamak gerekir.


copyright © 2012 Toprak Holding

Ana Sayfa Site Haritası English