Ana Sayfa Site Haritasi EnglishHİZMET GRUBU

Toprak İnşaat


Bugün Türkiye'nin en güçlü kuruluşlarını bünyesinde bulunduran Toprak Holding'in temeli olarak 1977 yılında kurulan Toprak İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. inşaat sektöründeki tüm yenilikleri yurt içi ve yurt dışı kaynaklardan izleyerek uygulamaktadır.

TToprak İnşaat, bünyesinde uzun yıllara dayalı mesleki tecrübe, geniş malzeme bilgi birikimi, yeni teknik donanım ve konusunda uzman güçlü bir kadro bulundurmaktadır.

Toprak İnşaat, İstanbul Yıldız'da bulunan ileri teknoloji örneği Toprak Center binasını 1998 yılında tamamlayarak Holding'in kullanımına sunmuştur. Ayrıca İstanbul- Esentepe’de bulunan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu binası da akıllı bina olarak Toprak İnşaat tarafından yapılmış ve 2000 yılında bitirilmiştir.

Bunun yanında Adapazarı'nda bulunan Polyester İplik Fabrikası ile İlaç Fabrikası İlave Üniteleri ve Eskişehir’de bulunan Granit Seramik Fabrikası da 1998-2000 yılları arasında gruba kazandırılmıştır.

Bir diğer sanayi yatırımı olan Diyarbakır-Lice'deki Yağ Fabrikası ve Yem Fabrikası ile Ek Üniteleri, 2000-2005 yılları arasında gerçekleştirilmiştir.

Yine Diyarbakır-Lice’de yapılan ve İlköğretim Okulu, Çok Programlı Lise, Atölye, Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu, Kız-Erkek Öğrenci Yurdu, Halk Eğitim Merkezi, Hastane, Lojmanlar ve Açık Spor Sahalarından oluşan Eğitim, Sağlık Tesisleri ile Sosyal Tesisler, aynı yıllarda bitirilerek hizmete açılmıştır.

2000 yılında ayrıca grubun turizm yatırımlarından olan Antalya-Kaleiçi’ndeki eski eser restorasyonu yapılarak söz konusu tarihi evler Gizli Bahçe adıyla hizmete sunulmuştur.

Toprak İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. Toprak Grubu tarafından yaptırılacak olan Çamlıca Kompleksini de sahip olduğu ekipman, bilgi ve tecrübe ile başarıyla tamamlayacaktır.  • Toprak İnsaat
  • Toprak Turizm

copyright © 2012 Toprak Holding

Ana Sayfa Site Haritası English