Ana Sayfa Site Haritasi English


TİCARET GRUBU

Toprak Seramik ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama

Toprak Seramik ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Türkiye genelinde bulunan 36 mağazası ve 300’e yakın bayi ağı ile Toprak Holding bünyesinde üretilen Yer ve Duvar Karosu, Porselen Karo, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet ve Duş Tekneleri, Döküm Küvet ve Radyatör, Camyününün yanı sıra, klima, kat kaloriferi, armatür, boru, fittings, mutfak ve banyo dolapları gibi toplulukça üretilmeyen diğer inşaat malzemelerinin de satışını gerçekleştirmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla, sektörün profesyonellerine olduğu kadar, nihai tüketicilere de hizmet veren şirket mağazalarında zengin teşhir desteği ile sahip olduğu geniş müşteri profiline görsel bir şölen sunmaktadır.

Toprak Seramik ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş.' nin her zevke ve her bütçeye hitap eden ürün grupları içinde yer ve duvar karoları, birbirinden şık seramik banyo takımları, hidromasajlı akrilik küvetlerin yanı sıra çocuklara, yaşlılara ve toplu yaşama alanlarına yönelik özel tasarımlı ürünler de yer almaktadır.

TEK HEDEF MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...

Toprak Seramik ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama ve Ticaret A.Ş. müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olup, ürünlerin tanıtımı ve marka imajını destekleyen reklam kampanyalarının yanı sıra, yıl boyunca yapılan bölgesel tanıtım toplantıları, fuarlar ve PR etkinlikleri ile global pazarlamayı hedeflemektedir.

Birbirinden farklı tasarım, nicelik, boyut, renk ve fiyat çeşitliliğine sahip ürünlerle her türlü tüketiciye hitap eden firmamızın bu esnek ortamı oluşturmasının temel amacı; değişen şartlar ve zaman içerisinde farklılaşabilen ve gelişebilen talep yapısına, diğer bir deyişle müşteri ve pazar gereksinimlerine doğru cevaplar sunma güdüsüdür.

Sahip olunan ve günün koşullarına göre sürekli yenilenme ve gelişme eğilimi içinde olan bilgi birikimimiz, ileri teknolojilerin kullanıldığı üretim tesislerimizde, müşteri odaklı bir yaklaşım çerçevesinde bugün sahip olunan binlerce çeşitten oluşan zengin ürün yelpazemize temel olmuştur.

Her müşteri grubunun beğenisine göre geliştirilen ürünler; üzerinde yaşadığımız topraklar da yükselmiş uygarlıklardan izler taşımakta, sektöre yön veren merkezlerde doğan eğilimleri ve esintileri yansıtmaktadır.

Misyonumuz; büyük hacimli ve modern teknolojiye sahip tesislerde üretilen ürünlerimizin tüketici nezdinde aranırlığını sağlamak ve marka imajını yükseltmektir.

www.toprakseramik.com.tr

copyright © 2012 Toprak Holding

Ana Sayfa Site Haritası English